Флокси

Назвва від грецького слова "Phlox" - вогонь, дана рослинам за яскраві червоні квіти декотрих видів.

Флокси є одними з найстійких до морозу та популярних багаторічників.

Пройшли ті часи, коли про флокси казали, що є біленький, червоненький, рожевенький. Сортів величезна кількість, вибір цікавих дуже великий. Духмяні квіти вирізняються довгим та щедрим квітненням. З середини літа до великих суцвіть флоксів злітаються всі бджоли і метелики. Чудова прикраса для квітників, міксбордерів, гарні для зрізу.

В описі вказані:

- назва та автор сорту

- рік інтродукції

- термін початку квітнення ( Р - ранній,кінець червня початок липня. С - середній, кінець липня початок серпня. П - пізній, кінець серпня.)

- висота рослини ( середньостатистична, залежить від умов.)

- розмір вінчика.

Посадкова одиниця: частина корневища з залишками тогорічного стебла та зачатками нових стебел.

Пропонуемо рослини зачеренковані попереднім літом та добре перезимувавші. 

Виконуються замовлення з серпня до кінця вересня.

 

Blue Paradise

Blue Paradise

(Голандія), С, 80-90, 4. Має попит за незвичну гру відтінків. Від індиго-синього до лілового в середині дня. Величезні за розміром квіти. Один із самих синіх. 70 грн.

Blue Paradise

Blue Paradise

Красно Солнце

Красно Солнце

3,5/70 см. Малиново-червоний, бархатистий, дуже яскравий сорт. На сонці не вигорає. Пелюстки вінчика хвилясті. Суцвіття округло-конічне, середнього розміру і щільність. Кущ міцний, стебла у верхній частині темно-вишнево-пурпурові. 100 грн.

Красно Солнце

Красно Солнце

Lizzy

Lizzy

ЛІЗЗІ С, 70, 4. Рідко в описі кольору квітки зустрінеш характеристику - світло-червона. Але у флокса "Lizzy" такий колір. Серединка має білу зірочку. Має приємний аромат. Кущ міцний. Чудовий флокс! 80 грн.

Фламінго

Фламінго

(Linden*71), C, 70-80, 3,8. Світло-рожевий з маленькою малиновою серединкою. Пелюстки хвилясті, суцвіття велике. Швидкий ріст, витривалий. 80 грн. Продано.

Утренняя Зорька

Утренняя Зорька

Ніжно-рожевий з більш насиченою серединкою.Не вигорає. Суцвіття конічне, велике. Кущ не розлогий. Гарний ріст. h- 60-80 cм 80 грн.

Red Flame

Red Flame

РЕД ФЛЕЙМ (Bartels*06), C,40, 3. Яскраво-червоний з більш темним кільцем-серединкою. Не вигорає, витривалий до хвороб. 60 грн. Продано.

Red Flame

Red Flame

Red Flame

Red Flame

Early Pink

Early Pink

(Bartels*06), C, 45, 2,5-3. Насичений рожевий з темною серединкою. Серія Early Start об'єднала в собі сорти з раннім терміном квітнення та компактними кущами. 60 грн.

Peppermint Twist

Peppermint Twist

ПЕПЕРМІНТ ТВІСТ (Verschoor*2007), C, 60, 4. Компактна декоративна багаторічна рослина яскравого кольору. Поєднання білих та рожевих cмужок особливо чудове і незвичне. Навіть у тіні буде цвісти довго і рясно. 70 грн.

Peppermint Twist

Peppermint Twist

Атласный

Атласный

(Берлізов*54), Р, 80/4,2. Квіти великі, малинового кольору, пелюстки трохи хвилясті. Інша сторона пелюсток світла. Суцвіття округло-конічне, велике, щільне. Кущ міцний. Яскрава прикраса саду. 80 грн.

Peppermint Twist та "Атласный"

Peppermint Twist та "Атласный"

Goldmine

Goldmine

ГОЛДМАЙН (Rene van Gaalen*2005), C, 70, 3,5. Цей флокс чудовий не тільки під час квітнення. Яскравий пурпурово-малиновий колір квітів надзвичайний. Але і зелене листя з золотими широкими обідками також допомагають рослині виділитись серед інших. Декоративність зберігається довго. Посухотривалий флокс. Не боїться ні дощів, ні вітру. Зимує без укриття. 75 грн.

Goldmine

Goldmine

Peacoc White

Peacoc White

Придбати флокс "Peacoc White" означає поселити в своєму саду чудові білосніжні квіти на довгі роки. Квітує рясно з червня до кінця вересня. Повторно, знову і знову утворює пишні оберемки. Має темно-зелене листя по всьому стеблу. Витривалий до грибкових хвороб. Садити на яскравому сонці, але в напівтіні більш тривале квітнення. h-80 см. 40 грн.

Twister

Twister

(Verschoor*2011),C, 40, 4. Флокс "Твістер" схожий на "Пеппермінт Твіст". І дійсно, це його нова версія! Поєднання чисто білого кольору та бешкетних фуксіново- рожевих рисок. Супер! 90 грн. Продано.

Orange Perfection

Orange Perfection

ОРІНДЖ ПЕРФЕКШЕН перекладі "Чудовий Апельсин". Яскравий коралово-оранжевий. Не вигорає. Суцвіття конічне, велике. Кущ не розлогий. Гарний ріст. h - 70 см. 35 грн. Продано.

Valentina

Valentina

ВАЛЄНТІНА (P.Geerling*2004), C, 70, 3,5. Ніжно-рожевий з більш яскравим центром. Великі шапки-суцвіття овально-конічні, щільні. Рослина міцна, витривала до хвороб. 50 грн.

Успех /рос./

Успех /рос./

(П.Г.Гаганов*1937), С, 80-100, 3-4. Насичений лілово-фіолетовий з білим центром. Стебло міцне, кущ не розлогий. Листя матове, темно-зелене. Один з самих яскравих та морозостійких прикрас саду. Чудові контрастні квіти цього сорту, якнайкраще поєднуються з різними рослинами. Квітує рясно і довго. Духмяний ввечері і всю ніч. 50 грн.

Neon Flare Blue

Neon Flare Blue

НІОН ФЛЕ БЛЮ (J.Verschoor*2012), C, 40, 2,5-3. Серія "Neon". Новинка! По білому полю пелюсток блакитні тіні. Пурпурово-фіолетовий центр та края пелюсток. 50 грн.

Румяный

Румяный

(Квасніков*62), Р, 60-70, 3,8. Ніжно-рожевий з великим розмитим від серединки яскраво-кармінним центром. Суцвіття шаровидне, щільність середня. Кущ міцний, має швидкий ріст. Сорт витривалий до хвороб. 85 грн.

Fujiama

Fujiama

ФУДЗІЯМА США, П, 100, 2. Чисто білий з жовтими тичинками. Пелюстки відокремлені одна від одної. Суцвіття пірамідальне, велике, щільне. Кущ компактний, міцний. Довготривале квітнення оберемками білих квітів. Безперечний плюс флоксу "Фудзіяма" - квітує тоді, коли більшість флоксів вже відцвіло (серпень та повторно середина вересня). 45 грн.

Sweet Summer Favorite

Sweet Summer Favorite

Ссерія сортів "Sweet Summer" (у перекл."Духмяне літо") - новинка 2009 року фірми NOVALIS. Головне над чим працювали селекціонери це стійкість до хвороб. Сорти серії міцні, стійкі до борошнистої роси. У сорту "Sweet Summer Favorite" квіти ніжно-рожеві з маленьким темнішим кільцем у центрі. Кущі не розлогі. Має доволі сильний аромат і довготривале квітнення. На розведені.

Маргрі

Маргрі

(Шаронова*1950), СП, 80, 4,2. Фіолетовий з білими переливами, навколо яскраво-малинового кільця. Суцвіття велике, щільне, округло-конічне. 120 грн. Продано.

Дракон

Дракон

(П.Г.Гаганов*1958), С, 80-90, 4. Темно-пурпурово-фіолетовий з сірою штриховкою і маленьким кармінним кільцем. Суцвіття округло-конічне, не зовсім щільне.Кущ міцний. Сорт стійкий до хвороб. Оригінальне забарвлення пелюсток - димчатість. На розмножені.

Новые радости

Новые радости

(Ю.Ф.Репрев*1997), П, 80, 4,3. Малиново-оранжевий, яскравий, не вигорає. Характерна форма квітів - пелюстки сильно перекриваються. Суцвіття овальне, кущ міцний. На розмножені.

Гжель

Гжель

(Є.О.Константінова*2003), С, 100, 4,2. Білий з синіми переливами, переважно на одній стороні пелюстки, з більш темним кільцем. Бутони сині. Суцвіття округло-конічне, щільне. Кущ міцний, високий. 100 грн. Продано.

Гжель

Гжель

Гжель

Гжель

Новинка

Новинка

(Є.Д.Харченко*1952),С, 65-70, 3,7. Напилення блакитного на білому, посередині переривчасте кільце. Бутони блакитні. Пелюстки хвилясті. Суцвіття округле, щільне. Кущ привабливий, гарний. Квітнення довготривале. Також довго стоїть в зрізі. 100 грн.

Бутонік

Бутонік

(Л.Ф.Голубіцька*1993), С, 50-80. Незвичний флокс з квітами не такими, як у всіх. Великі бутони, що не розкриваються, рожево-лавандові в невеликому конічному суцвітті. Кущ компактний, міцний, добре розростається. На розмножені.

Цветущая сакура

Цветущая сакура

(Г. та І.Круглови*2006), Р, 70, 3. Ніжно-рожевий з великою білою серединкою та темно-рожевою трубкою. Суцвіття овально-конічне, велике, розгалужене, щільне. Квітнення довге, з кінця червня до вересня. Кущ прямий, нагадує квітуючу сакуру. 100 грн.

Осенний букет

Осенний букет

(Б.В.Квасников), С, 60, 3,5. Ніжно-рожевий з ліловим відтінком, світліший центр. Суцвіття щільне, округле. Трубка та бутони яскравіші квітів. На розмножені.

Уральские Сказы

Уральские Сказы

(П.Г.Гаганов*1953), С, 80-90, 3,7. Темно-рожевий з димчатим напиленням по краю пелюсток та яскравим карміновим кільцем. Не вигорає. Краї пелюсток загнуті вгору. Суцвіття округле, середніх розмірів. Кущ компактний. Розростається повільно. 100 грн. Продано.

Цвет Яблони

Цвет Яблони

(Є.Д.Харченко), С, 50-60, 4,8. Ніжно-рожевий з великим білим центром. Не вигорає. Суцвіття плеската парасолька. Кущ компактний. Надзвичайний сорт. 120 грн.

Make's Favourite

Make's Favourite

h - 50-70 см. Дуже ніжний сорт. Має незвичну серединку, сніжинку, яку хочеться роздивитись. Суцвіття великі на прямих стеблах. Листя міцне, темно-зелене. Витривалий до хвороб. Чудовий для переднього плану клумб. 45 грн.